Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Image
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Server 1
Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) B_160x400_T0_CFCFDFC-840B0B-141010-B5EB5C_F-1-2-3
Top postatori
sar cu w (389)
Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_lcapReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Voting_barReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_rcap 
fobiEEE (260)
Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_lcapReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Voting_barReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_rcap 
AdvaNc3 (192)
Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_lcapReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Voting_barReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_rcap 
jEtOl x (155)
Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_lcapReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Voting_barReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_rcap 
Old-Skool (141)
Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_lcapReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Voting_barReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_rcap 
nubslash (140)
Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_lcapReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Voting_barReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_rcap 
Ryders <3 BOUNTHY! (133)
Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_lcapReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Voting_barReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_rcap 
EXIT (108)
Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_lcapReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Voting_barReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_rcap 
crsdrg (108)
Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_lcapReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Voting_barReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_rcap 
bekks! (96)
Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_lcapReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Voting_barReclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Vote_rcap 
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Affliati


Banneru Tau aici


 

 Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini)

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
TuRcU X

TuRcU X


masculin
Number of posts : 77
Registration date : 16/12/2008

Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Empty
MesajSubiect: Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini)   Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) EmptyMier Ian 21, 2009 11:26 am

Deci.. am intrat pe sv frumos .. erau 32 min timelef pe harta .. am salutat toata lumea si face kidor bagam un cs itlay remake ? si uni zic nu uni da altii zic hnsro_village.. in fine.... si am dat un amx_vote cs_italy_remake vs hnsro_village si a inceput sa'mi spuna k sufar wick si kid .. deci am admin de 2 luni pe acest srv si vin kkti astia cu ochi (scuzati limbajul dar e f enervant) si comenteaza aiurea.. + kidor .. la a3a runda de ex dupa o harta dak moare da vote cica rr-live? da nu .. si vai de el k uneori nici un vote nu e in stare sa dea... de ex: 1.da 2.sau 3.nu Smile) .. :| aiurea.. deci uitati print .. iar dak mai vad k mai fac greseli mai pun .. k cel putin de 3-4 fac "gafe" d'astea..fac pe zi


PRINT 1 :Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Ljrecyr9.th



PRINT 2 : Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) 40543728ms7.th


PRINT 3 : astept urmatoarea gafa:X


deci .. acesti 2 "admini" nu pot sari un lj de 240 dar .. fac spam aiurea .. iar kidor are 11 ani :| ..se comporta k un copil :|
Sus In jos
El'.V3n0omeEE x

El'.V3n0omeEE x


masculin
Number of posts : 12
Registration date : 19/12/2008

Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini)   Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) EmptyMier Ian 21, 2009 12:34 pm

ce ai vrut sa arati q pozele /Smile ? eram si y p serv at... frate sunt tov q tine da vad ka cu toti ai cva .. pana si cu mine :|
Sus In jos
TuRcU X

TuRcU X


masculin
Number of posts : 77
Registration date : 16/12/2008

Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini)   Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) EmptyMier Ian 21, 2009 12:53 pm

nu am nik .. imi fac doar trb... adik .. plm .. vine 1 nub si se ia de mine asa aiurea... ei au inceput Wink ...k cica eo sufar ..nu leam zis nik .. da pana mea .. la ei nu se uita k dau rr'uri degeaba si fac spam aiurea:| ....plm e aiurea rau :| iar k tn nu am nik .......
Sus In jos
jEtOl x
VIP
jEtOl x


masculin
Number of posts : 155
Age : 31
Localizare : In RaI
Joburi/Distractii : hNs >:P
Registration date : 19/12/2008

Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini)   Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) EmptyJoi Ian 22, 2009 6:39 am

deci eram si eu pe srv atunci knd a fost faza aia cu vote 1.da 2.sau 3.nu

eram on la toate fazele si sincer wick nu stie sa admineze deloc ma mir cum siau luat adminu si ash avea si eo reclamatii la adresa lor da tac sa nu zica lumea k am ceva cu ei k na ... dak intru pe srv aqm si ei au vazut aici miam luat ban ...

si sunt multzi admini kre habar nau ce e ala amxmod ... in fine spor la joc in continuare
Sus In jos
mdea

mdea


masculin
Number of posts : 16
Age : 33
Localizare : Alexandria
Registration date : 22/12/2008

Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini)   Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini) EmptyJoi Ian 22, 2009 1:13 pm

ai completa dreptate jetol, multi nu stiu sa admineze, nu stiu nici comenzile de baza ale amx`ului Razz
insa baietii aia au platit pentru admine si trebuie sa aibe si ei o sansa, sincer nici voi nu ati stiut sa adminati cand ati primit pentru prima data admin, a fost altcineva care v`a explicat comenzile si v`au ajutat, asa ca incercati si voi sa`i ajutati si sa`i intelegeti Wink
Sus In jos
 
Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!!
» Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )
» cerere-admin ==> cArAmELe cU pEdALe
» admini deosebiti
» reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3 :: Server 2 :: Reclamatii-
Mergi direct la: