Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Image
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Server 1
Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! B_160x400_T0_CFCFDFC-840B0B-141010-B5EB5C_F-1-2-3
Top postatori
sar cu w (389)
Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_lcapReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Voting_barReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_rcap 
fobiEEE (260)
Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_lcapReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Voting_barReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_rcap 
AdvaNc3 (192)
Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_lcapReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Voting_barReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_rcap 
jEtOl x (155)
Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_lcapReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Voting_barReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_rcap 
Old-Skool (141)
Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_lcapReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Voting_barReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_rcap 
nubslash (140)
Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_lcapReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Voting_barReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_rcap 
Ryders <3 BOUNTHY! (133)
Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_lcapReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Voting_barReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_rcap 
EXIT (108)
Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_lcapReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Voting_barReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_rcap 
crsdrg (108)
Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_lcapReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Voting_barReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_rcap 
bekks! (96)
Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_lcapReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Voting_barReclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Vote_rcap 
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Affliati


Banneru Tau aici


 

 Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Raz0r

Raz0r


masculin
Number of posts : 20
Registration date : 12/12/2008

Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Empty
MesajSubiect: Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!!   Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! EmptyMar Dec 16, 2008 5:32 am

cer ca acest player,nesimtit,fara cei 7 ani de acasa sa aibe ban...Totul a inceput de la nimic cand mi-a facut block la lj...si i-am zis sa nu mai faca si el a inceput sa ma injure...Am doua poze care cred ca iepure trebuie sa le studieze...Wink

Airhack nu respecta regulile isi da slap... sa iasa din jail si sa se urce pe alte cladiri la fel ca si AdvAnc3... am 2 poze cu advance si aveam si una cu airhack... cand se muta e' tero ca pe atunci CT pierdeau...Daca voi primi ban stiu cine imi da ori airhack ori advanc3 pentru aceast' reclamati'


http://files.filefront.com/Pentru+iepurerar/;12671795;/fileinfo.html

Linkul de mai sus=> POZELE cu admini trisand si userule nesimtit...

Multumesc si cred ca o luati in vedere...
Eu zic ca mr.me e cel mai de treaba admin si cel mai corect...
x(M-am saturat sa fiu injurat si bataia de joc pentru admini...x(
Sus In jos
sar cu w
Admin
sar cu w


masculin
Number of posts : 389
Age : 38
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Hns Alltime
Stare de spirit : Dau retry pana dau in boala
Registration date : 23/03/2008

Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!!   Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! EmptyMar Dec 16, 2008 8:02 am

hopa :-s
Sus In jos
http://www.iepurasuhns.tk
AdvaNc3
VIP
AdvaNc3


masculin
Number of posts : 192
Age : 33
Localizare : Oradea, Romania
Joburi/Distractii : Marijuana si Cs ;))
Stare de spirit : Prea Tare`....
Registration date : 16/11/2008

Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!!   Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! EmptyMar Dec 16, 2008 10:55 am

hmmm as avea si eu ceva d comentat p aici...

1 am dat slap doar la Sfarsit de tura knd deja timpu era 0
2 nu mi-am dat niciodata slap sa ies din jail
3 nicimakar nu am fost azi jail xD
si 4 daka tot acuzi ceva Zii ceva adevarat dak nu nu pa p Homlessu` Laughing
Sus In jos
http://www.Mui3-mata.lol
sar cu w
Admin
sar cu w


masculin
Number of posts : 389
Age : 38
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Hns Alltime
Stare de spirit : Dau retry pana dau in boala
Registration date : 23/03/2008

Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!!   Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! EmptyMar Dec 16, 2008 11:45 am

=)
Sus In jos
http://www.iepurasuhns.tk
Continut sponsorizat





Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!!   Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!! Empty

Sus In jos
 
Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie Kta
» Reclamatie mR.mE ;x a|1Ve
» admini deosebiti
» Reclamatie mR.mE ;x a|1Ve
» reclamatie airhack

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3 :: Server :: Reclamatii-
Mergi direct la: