Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Image
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Server 1
Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) B_160x400_T0_CFCFDFC-840B0B-141010-B5EB5C_F-1-2-3
Top postatori
sar cu w (389)
Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_lcapReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Voting_barReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_rcap 
fobiEEE (260)
Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_lcapReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Voting_barReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_rcap 
AdvaNc3 (192)
Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_lcapReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Voting_barReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_rcap 
jEtOl x (155)
Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_lcapReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Voting_barReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_rcap 
Old-Skool (141)
Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_lcapReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Voting_barReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_rcap 
nubslash (140)
Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_lcapReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Voting_barReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_rcap 
Ryders <3 BOUNTHY! (133)
Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_lcapReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Voting_barReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_rcap 
EXIT (108)
Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_lcapReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Voting_barReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_rcap 
crsdrg (108)
Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_lcapReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Voting_barReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_rcap 
bekks! (96)
Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_lcapReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Voting_barReclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Vote_rcap 
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Affliati


Banneru Tau aici


 

 Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )

In jos 
+3
TuRcU X
jEtOl x
PauL*
7 participan?i
AutorMesaj
PauL*

PauL*


masculin
Number of posts : 13
Registration date : 20/12/2008

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty
MesajSubiect: Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )   Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) EmptyLun Dec 22, 2008 12:34 pm

Rog suspendarea adminului celor 2 cat si restrictia la serverul IepurasulHns2.urbanip.ro , temporar . Isi bat joc de server tastand toti felul de voturi banale cum ar fi : PauL*-Pute ? sau fan JETOL ? Sau slapuri pentru a se urca pe diferita obiecte/cladiri ( asta era mai demult ) , sau mutarea de la o echipa la alta.

Dovada 1 :

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Print_1

Dovada 2 :

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Untitled


Cei care ma sustineti , a-ti vazut exact cum a fost , astept un post din partea voastra ! Iepurka si Funky , luati o decizie cat mai repede.

Daca cumva este posibila negarea acestui fapt , aveti la dispozitie CONSOLA SERVERULUI cat si logul ( daca se salveaza )


Multumesc anticipat,
al vostru admin , PauL*


Ultima editare efectuata de catre PauL* in Lun Dec 22, 2008 12:46 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
jEtOl x
VIP
jEtOl x


masculin
Number of posts : 155
Age : 31
Localizare : In RaI
Joburi/Distractii : hNs >:P
Registration date : 19/12/2008

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )   Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) EmptyLun Dec 22, 2008 12:40 pm

va rog frumos sa va uitati in consola Pleasee ... sa vada dak am dat slapuri sa ma urc pe o cladire sau asha si in rest am dat la vot k sa mai dat da nu eu am dat faza aia cu "paul ..."

si app paule asta inseamna sa ai prieteni .... ms ffff.mul Sad uitate in consola sa vezi ce am dat eu la vot

Multumesc anTicipat !
Sus In jos
PauL*

PauL*


masculin
Number of posts : 13
Registration date : 20/12/2008

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )   Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) EmptyLun Dec 22, 2008 12:43 pm

Am zis ca mai demult faza cu cladirile .. poate nu tu , dar turcu sigur ! Eu vorbesc mai mult de faza cu voturile !
Sus In jos
TuRcU X

TuRcU X


masculin
Number of posts : 77
Registration date : 16/12/2008

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )   Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) EmptyLun Dec 22, 2008 12:45 pm

Intrebare .. dovada cu mine unde e ?

.. mi-am dat slap doar o data! ..recunosc, iar atunci inainte de a se arde hardu.. in prima zi knd am avut admin si imi cer mii de scuze iepure si sal;lol eram jail si nu stiam k nu e voie.

Iar iti zic io k nu sufar sa urc pe cladiri din slap sau ceva de genu ma confunzi 100% nici o data nu am fkt asa ceva!

..iar .. pana nu arati poza cu mine nush ce masurii ar putea sa ia iepure ..

TU ESTI ADMINUL PROBLEMA! tu tot timpul ai ceva de comentat .. gag degeaba si altele .. dovezi nu am k nu sunt un paracios dar de acum jur orice greseala nu este iertata! ... playeri stiu despre ce este vorba Wink

Oricum iepure si sal;lol decid ce vor face cu serverul lor ..
Sus In jos
jEtOl x
VIP
jEtOl x


masculin
Number of posts : 155
Age : 31
Localizare : In RaI
Joburi/Distractii : hNs >:P
Registration date : 19/12/2008

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )   Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) EmptyLun Dec 22, 2008 12:48 pm

bn zis turcule .... oriqm turcule el sa ofticat k lam luat in clan si lam dat low afara k are ljrec mic .... in fine eu mam rugat de low sal lase si tot el face gura mare adminu model ... si app iepure zimi cum sa calmez un player ... sufera rau de tot pl2ier ala ....
Sus In jos
pl2ier

pl2ier


masculin
Number of posts : 1
Registration date : 22/12/2008

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )   Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) EmptyLun Dec 22, 2008 12:52 pm

Eu il sustin pe PauL* deoarece am fost pe forum cand s-au intamplat voturile ...Jetol a dat voturi cu "fan jetol - da - da - da" si multe altele,iar Turcu a dat votul cu "paul.pute - da -da" si multe altele si el.
Si din contra eu cand ziceam ca cineva mi-a facut block unul dintre ei imi dadea gag,sau ma lua la misto. Zicand doar ca "bot e ala care a facut block" ... Deci Jetol si Turcu nu merita admin .
Sus In jos
TuRcU X

TuRcU X


masculin
Number of posts : 77
Registration date : 16/12/2008

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )   Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) EmptyLun Dec 22, 2008 1:11 pm

jetol vorba ta .. ce inseamna sa ai "prieteni" ..

(SA NU FAC ALT TREAD SCRIU AICI) :

pl2ier sufera .. el tot timpul vrea sa fie seful .. (nik personal pl2ier) .. dar asa e Sad .. iar pe mine low si jetol mai ales are pica ..nush dece .. e prieten cu paul si akm il sustine .. nui nimik.. e logic .. dar de data asta a luat tzeapa saracu .. nu ai ce sa'mi faci intelege .. dak ai ceva cu mine ne intalnim undeva baiete si gata .. turcu_l2 add .. stau in fzn ct.. (soz 4 offtopic am raspuns la intrebarea lui jetol Razz ..)

EDIT: nu am vaz ultima parte pl2ier Wink gagul a fost pt ceva de genu CRETINU KRE MEAI FKT BLOCK SATI MOARA FAMILIA (am scris meai asa cum a scris si el .. k sa vedeti kt de indecent este dmn pl2er .. Sad .. ) nu am dovada cum nici el nu are k i-am dat gag


Ultima editare efectuata de catre TuRcU X in Mar Dec 23, 2008 9:47 am, editata de 1 ori
Sus In jos
sar cu w
Admin
sar cu w


masculin
Number of posts : 389
Age : 38
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Hns Alltime
Stare de spirit : Dau retry pana dau in boala
Registration date : 23/03/2008

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )   Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) EmptyLun Dec 22, 2008 2:29 pm

fara gaguri stupide gandacilor ! ma fac ca trec cu vederea si apropo un mic detaliu ! VA IA MAMA DRACU DACA NU REPECTATI CEA DINTAIA REGULA .

Adminii nu va certati intre voi daca aud reclamatii primiti banip !
Adminii nu va certati intre voi daca aud reclamatii primiti banip !
Adminii nu va certati intre voi daca aud reclamatii primiti banip !
Adminii nu va certati intre voi daca aud reclamatii primiti banip !
Adminii nu va certati intre voi daca aud reclamatii primiti banip !
Adminii nu va certati intre voi daca aud reclamatii primiti banip !
Adminii nu va certati intre voi daca aud reclamatii primiti banip !
Adminii nu va certati intre voi daca aud reclamatii primiti banip !
Adminii nu va certati intre voi daca aud reclamatii primiti banip !

Mersi ! Daca mai aud iau masuri Smile

Sus In jos
http://www.iepurasuhns.tk
jEtOl x
VIP
jEtOl x


masculin
Number of posts : 155
Age : 31
Localizare : In RaI
Joburi/Distractii : hNs >:P
Registration date : 19/12/2008

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )   Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) EmptyMar Dec 23, 2008 2:18 am

da sa traitzi dar sa sti iepurica k paul si pl2ier nu au nici un viitor in fatza okilor mei am inteles no sa ma mai cert sau asha ...
Sus In jos
PauL*

PauL*


masculin
Number of posts : 13
Registration date : 20/12/2008

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )   Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) EmptyMar Dec 23, 2008 5:03 am

RLOL)))))))) ... jeto .. have a nice day Failed
Sus In jos
jEtOl x
VIP
jEtOl x


masculin
Number of posts : 155
Age : 31
Localizare : In RaI
Joburi/Distractii : hNs >:P
Registration date : 19/12/2008

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )   Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) EmptyMar Dec 23, 2008 7:22 am

da ok3 ... ms Smile pa :-H
Sus In jos
MnmL< 3 ZiG

MnmL< 3 ZiG


masculin
Number of posts : 5
Registration date : 23/12/2008

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )   Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) EmptySam Dec 27, 2008 7:56 am

paule lasata de meserie Wink ca si de la mn ai si tu o reclamatie ...sti nu:D ?
Sus In jos
fobiEEE
VIP
fobiEEE


masculin
Number of posts : 260
Age : 28
Localizare : la OTV cu Diaconescu ๑۩۞۩๑ DeaTh ciTy
Joburi/Distractii : to drive a school
Stare de spirit : shut the f*ck up!
Registration date : 04/11/2008

Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )   Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) EmptySam Dec 27, 2008 12:02 pm

Terminati cu Off-topicul
Riscati sa aveti warn
Like a Star @ heaven
Sus In jos
http://www.competitii.ro
Continut sponsorizat





Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )   Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI ) Empty

Sus In jos
 
Reclamatie Jetol & TuRcU ( ADMINI )
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie w3WEe si 2 admini !!!:::...Urgent...:::!!!
» Reclamatie k1dor & Wick^^xxx^^fan^^caramele.. (2 admini)
» TuRcU StAtS
» Cerere ADMIN by TuRcU
» Cerere Upgrade ADMIN by TuRcU

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3 :: Server 2 :: Reclamatii-
Mergi direct la: