Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Image
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Server 1
Cerere by Pun|SheR B_160x400_T0_CFCFDFC-840B0B-141010-B5EB5C_F-1-2-3
Top postatori
sar cu w (389)
Cerere by Pun|SheR Vote_lcapCerere by Pun|SheR Voting_barCerere by Pun|SheR Vote_rcap 
fobiEEE (260)
Cerere by Pun|SheR Vote_lcapCerere by Pun|SheR Voting_barCerere by Pun|SheR Vote_rcap 
AdvaNc3 (192)
Cerere by Pun|SheR Vote_lcapCerere by Pun|SheR Voting_barCerere by Pun|SheR Vote_rcap 
jEtOl x (155)
Cerere by Pun|SheR Vote_lcapCerere by Pun|SheR Voting_barCerere by Pun|SheR Vote_rcap 
Old-Skool (141)
Cerere by Pun|SheR Vote_lcapCerere by Pun|SheR Voting_barCerere by Pun|SheR Vote_rcap 
nubslash (140)
Cerere by Pun|SheR Vote_lcapCerere by Pun|SheR Voting_barCerere by Pun|SheR Vote_rcap 
Ryders <3 BOUNTHY! (133)
Cerere by Pun|SheR Vote_lcapCerere by Pun|SheR Voting_barCerere by Pun|SheR Vote_rcap 
EXIT (108)
Cerere by Pun|SheR Vote_lcapCerere by Pun|SheR Voting_barCerere by Pun|SheR Vote_rcap 
crsdrg (108)
Cerere by Pun|SheR Vote_lcapCerere by Pun|SheR Voting_barCerere by Pun|SheR Vote_rcap 
bekks! (96)
Cerere by Pun|SheR Vote_lcapCerere by Pun|SheR Voting_barCerere by Pun|SheR Vote_rcap 
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Affliati


Banneru Tau aici


 

 Cerere by Pun|SheR

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Punisher605

Punisher605


masculin
Number of posts : 2
Registration date : 12/01/2009

Cerere by Pun|SheR Empty
MesajSubiect: Cerere by Pun|SheR   Cerere by Pun|SheR EmptyLun Ian 12, 2009 1:23 pm

Nick : Pun|SheR
Varsa : 14
Timp de cand joci pe server : cam 50-60 ore
Timp de cand joci hns : 1 an
Ljrec : 240
Cjrec : 240 fara sa vreau

deobicei cand intru nu prea vad admini pe server .. doar turcu ... scizofrenik ..si alltii ...as vrea si eo sa intru in familia voastra sa va ajut ..sa dau ban la cei codatzi.. la cei care fac reclama si altele
Sus In jos
TuRcU X

TuRcU X


masculin
Number of posts : 77
Registration date : 16/12/2008

Cerere by Pun|SheR Empty
MesajSubiect: Re: Cerere by Pun|SheR   Cerere by Pun|SheR EmptySam Ian 17, 2009 9:25 am

.. mda deci .. in "fam" noastra potzi intra si fara adm .. lj rec prea mik .. si .. faci block la lj ! ai luat si ban odata 30 min si tot continui .. si nu la boost :| .. deci .. soz dar contra
Sus In jos
dEEskTopEEl

dEEskTopEEl


masculin
Number of posts : 32
Registration date : 17/01/2009

Cerere by Pun|SheR Empty
MesajSubiect: Re: Cerere by Pun|SheR   Cerere by Pun|SheR EmptySam Ian 17, 2009 11:06 am

Nu Te Supara Contra :|:| nu am ce face ai ljrec prea mic in fine si yo cj 240 lam facut fara sa vreau da am mare lj (uitate in top pe sv )
Sus In jos
Punisher605

Punisher605


masculin
Number of posts : 2
Registration date : 12/01/2009

Cerere by Pun|SheR Empty
MesajSubiect: Re: Cerere by Pun|SheR   Cerere by Pun|SheR EmptyDum Ian 18, 2009 9:32 am

ok ... am sa incerc alta data cand o sa am lj mai mare .... nu ma supar asta e
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere by Pun|SheR Empty
MesajSubiect: Re: Cerere by Pun|SheR   Cerere by Pun|SheR Empty

Sus In jos
 
Cerere by Pun|SheR
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere kta
» Cerere kta
» cerere slot
» Cerere slot
» Cerere Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3 :: Server 2 :: Cerere Admin/Mod-
Mergi direct la: