Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Image
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Server 1
cerere admin mdea B_160x400_T0_CFCFDFC-840B0B-141010-B5EB5C_F-1-2-3
Top postatori
sar cu w (389)
cerere admin mdea Vote_lcapcerere admin mdea Voting_barcerere admin mdea Vote_rcap 
fobiEEE (260)
cerere admin mdea Vote_lcapcerere admin mdea Voting_barcerere admin mdea Vote_rcap 
AdvaNc3 (192)
cerere admin mdea Vote_lcapcerere admin mdea Voting_barcerere admin mdea Vote_rcap 
jEtOl x (155)
cerere admin mdea Vote_lcapcerere admin mdea Voting_barcerere admin mdea Vote_rcap 
Old-Skool (141)
cerere admin mdea Vote_lcapcerere admin mdea Voting_barcerere admin mdea Vote_rcap 
nubslash (140)
cerere admin mdea Vote_lcapcerere admin mdea Voting_barcerere admin mdea Vote_rcap 
Ryders <3 BOUNTHY! (133)
cerere admin mdea Vote_lcapcerere admin mdea Voting_barcerere admin mdea Vote_rcap 
EXIT (108)
cerere admin mdea Vote_lcapcerere admin mdea Voting_barcerere admin mdea Vote_rcap 
crsdrg (108)
cerere admin mdea Vote_lcapcerere admin mdea Voting_barcerere admin mdea Vote_rcap 
bekks! (96)
cerere admin mdea Vote_lcapcerere admin mdea Voting_barcerere admin mdea Vote_rcap 
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Affliati


Banneru Tau aici


 

 cerere admin mdea

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
mdea

mdea


masculin
Number of posts : 16
Age : 33
Localizare : Alexandria
Registration date : 22/12/2008

cerere admin mdea Empty
MesajSubiect: cerere admin mdea   cerere admin mdea EmptyMar Ian 06, 2009 2:57 pm

NICK : mdea
NICK2: naughty
varsta: 18 si 1/2 Very Happy
TIMP DE CAND JOC HNS: vreo 6luni (doar steamON)
TIMP DE CAND JOC PE SERVER: intre 15-20 zile
TIMP PETRECUT PE SERVER: 20 ore, va convingeti aici
INTERVALUL LA CARE JOC: zilnic dupa ora 15:00 pana pe la 00:00 (nu incontinuu ca deh mai e si viata privata Very Happy)
LJ,BJ,CJ: nu`s atuurile mele si nici nu ma intereseaza(235 lj Razz :-$)

MOTIV : sincer, principalu motiv este din cauza "smekerilor" fara buletin care injura in prostie + block`uri intentionate, iar motivu secundar cand nu este niciun admin pe server sa fiu eu "in tura" + ca daca mai zic ca abia se da un gag pt injuraturi si jigniri sunt sigur ca o sa dati contra Smile

STEAM (optional): ady_g222
nu`s daca e protocol 47+48,insa daca vreti v`il pot face 47+48 (am si eu ceva cunostinte in adminat, addons`uri, plugins`uri, cfg`uri... etc Very Happy)


Ultima editare efectuata de catre mdea in Lun Ian 12, 2009 2:19 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
TuRcU X

TuRcU X


masculin
Number of posts : 77
Registration date : 16/12/2008

cerere admin mdea Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin mdea   cerere admin mdea EmptyMier Ian 07, 2009 10:00 am

.. esti un mincinos .. .. abea urci scara .. stay la block .. iar jigniri precum nub but se zic intre prieteni de ex io cu mhi dregon error caramel etc ! astea nu's jigniri.. imi fac f bine trb ! .. iar faza cu uptime 20 h =RLOL) RLOL aia e pe tracker si inseamna 20 de h pe sap asta vine mai putin de 3 ore pe zii Wink .. iar te stiu io pe tine ... 15 min o ora dupa 3 ore ink 15 min si tot asa :-j ..iar 220-225 ar fi o rusine pt sv ..

pro .. dar sunt suparat p tn k minti! .. (azi dau pro pt k sunt happy:P)
Sus In jos
mdea

mdea


masculin
Number of posts : 16
Age : 33
Localizare : Alexandria
Registration date : 22/12/2008

cerere admin mdea Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin mdea   cerere admin mdea EmptyMier Ian 07, 2009 11:46 am

stau la block?
fami printscreen sau demo in care fac eu block INTENTIONAT si poti sami dai ban permanent + ca no sa mai intru
mincinos? ca zic de jigniri + insulte? but, noob alea nus insulte(mai ales intre persoane care`si permit una cu cealalta), eu vorbesc de injuraturi (si nu am zis de tine ca nu`ti faci treaba)
mai putin de 3h pe zi(mi se pare destul), sincer nu vrei sa stau non stop pe hns? sunt a12a, am si eu un bac + viata privata, nu`s obsedat sa stau toata ziua sa ma joc, stau si eu cand am timp liber

va dau un sfat, mai bine faceti un model de cerere(si ii dati LOCKED) + cerintele pentru a primi admin(tot LOCKED) ca sa stie lumea cum sa faca cererea si ce conditii sa indeplineasca:P
(ps. ms pt pro...)
Sus In jos
mdea

mdea


masculin
Number of posts : 16
Age : 33
Localizare : Alexandria
Registration date : 22/12/2008

cerere admin mdea Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin mdea   cerere admin mdea EmptyLun Ian 12, 2009 2:18 pm

se mai raspunde si pe aici?:-/
Sus In jos
dEEskTopEEl

dEEskTopEEl


masculin
Number of posts : 32
Registration date : 17/01/2009

cerere admin mdea Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin mdea   cerere admin mdea EmptySam Ian 17, 2009 11:45 am

Pr0
Sus In jos
mdea

mdea


masculin
Number of posts : 16
Age : 33
Localizare : Alexandria
Registration date : 22/12/2008

cerere admin mdea Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin mdea   cerere admin mdea EmptyLun Ian 19, 2009 8:17 am

am citit intr`un reply de`al tau "sar cu ;w" si ziceai ca daca face parte dintr`o alta comunitate, nu acorzi admin......
so "sar cu ;w" eu fac parte din comunitatea HeLL-ZonE (nu`s daca stiti serverele) de 2 ani, asta inseamna ca am facut degeaba cererea asta? :|
Sus In jos
sar cu w
Admin
sar cu w


masculin
Number of posts : 389
Age : 38
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Hns Alltime
Stare de spirit : Dau retry pana dau in boala
Registration date : 23/03/2008

cerere admin mdea Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin mdea   cerere admin mdea EmptyLun Ian 19, 2009 10:28 am

cam asa ceva Smile
Sus In jos
http://www.iepurasuhns.tk
mdea

mdea


masculin
Number of posts : 16
Age : 33
Localizare : Alexandria
Registration date : 22/12/2008

cerere admin mdea Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin mdea   cerere admin mdea EmptyLun Ian 19, 2009 11:45 am

mda....totusi mi se pare o prostie asta.......
se vede si dupa timpu jucat .....kt am timp de hns :|
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere admin mdea Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin mdea   cerere admin mdea Empty

Sus In jos
 
cerere admin mdea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin
» CeReRe AdMiN
» Cerere AdmiN
» Cerere Admin
» cErEre admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3 :: Server 2 :: Cerere Admin/Mod-
Mergi direct la: