Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Image
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Server 1
Paul -> Cel mai praf admin ! B_160x400_T0_CFCFDFC-840B0B-141010-B5EB5C_F-1-2-3
Top postatori
sar cu w (389)
Paul -> Cel mai praf admin ! Vote_lcapPaul -> Cel mai praf admin ! Voting_barPaul -> Cel mai praf admin ! Vote_rcap 
fobiEEE (260)
Paul -> Cel mai praf admin ! Vote_lcapPaul -> Cel mai praf admin ! Voting_barPaul -> Cel mai praf admin ! Vote_rcap 
AdvaNc3 (192)
Paul -> Cel mai praf admin ! Vote_lcapPaul -> Cel mai praf admin ! Voting_barPaul -> Cel mai praf admin ! Vote_rcap 
jEtOl x (155)
Paul -> Cel mai praf admin ! Vote_lcapPaul -> Cel mai praf admin ! Voting_barPaul -> Cel mai praf admin ! Vote_rcap 
Old-Skool (141)
Paul -> Cel mai praf admin ! Vote_lcapPaul -> Cel mai praf admin ! Voting_barPaul -> Cel mai praf admin ! Vote_rcap 
nubslash (140)
Paul -> Cel mai praf admin ! Vote_lcapPaul -> Cel mai praf admin ! Voting_barPaul -> Cel mai praf admin ! Vote_rcap 
Ryders <3 BOUNTHY! (133)
Paul -> Cel mai praf admin ! Vote_lcapPaul -> Cel mai praf admin ! Voting_barPaul -> Cel mai praf admin ! Vote_rcap 
EXIT (108)
Paul -> Cel mai praf admin ! Vote_lcapPaul -> Cel mai praf admin ! Voting_barPaul -> Cel mai praf admin ! Vote_rcap 
crsdrg (108)
Paul -> Cel mai praf admin ! Vote_lcapPaul -> Cel mai praf admin ! Voting_barPaul -> Cel mai praf admin ! Vote_rcap 
bekks! (96)
Paul -> Cel mai praf admin ! Vote_lcapPaul -> Cel mai praf admin ! Voting_barPaul -> Cel mai praf admin ! Vote_rcap 
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Affliati


Banneru Tau aici


 

 Paul -> Cel mai praf admin !

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
sEsE
Admin
sEsE


Number of posts : 47
Registration date : 10/10/2008

Paul -> Cel mai praf admin ! Empty
MesajSubiect: Paul -> Cel mai praf admin !   Paul -> Cel mai praf admin ! EmptyVin Ian 02, 2009 3:50 am

Deci , mi-a facut unu @ce block si l-am injurat , iar paul mi-a dat gag
Dupa aia i-am zis pe @ ca lu` ala de ce nu`i da kick , dar el mi-a dat mie kick .

DUPA 5 min imi face block , paualtu l imi da gag , si am inceput sa vb pe @ ca erau prea multi lj si nu puteam sa sar , si el imi da ban 50 min :-@.
(PLAYER) sesehack : dati-va de la lj
Kicked by Console: "banned for 50 min"`
Kicked :"banned for 50 min"
+ ca e prost , face block , profita de admin , e buT
Sa-i scoata cineva adminu !
Sus In jos
PauL*

PauL*


masculin
Number of posts : 13
Registration date : 20/12/2008

Paul -> Cel mai praf admin ! Empty
MesajSubiect: Re: Paul -> Cel mai praf admin !   Paul -> Cel mai praf admin ! EmptyVin Ian 02, 2009 3:57 am

Domnule sesehack Cow Pig ... DANY ti-a dat ban nu eu ok ? Smile

Pentru ca ai vorbit pe @

Asa ca , nu acuza dea-n geaba ! Crazyyy !

O sa iau in considerare limbaju Wink ... BLOCK ? INTENTIONAT ? DOVADA NENE !

Uite aici Liar ! Vezi ca iti creste nasu' !

DOVADA :

PauL* : u i'ai dat ban la sesehack nu ?
dany : Very Happy
0rbitaL_BoosteR* killed self with worldspawn
0rbitaL_BoosteR* dropped
0rbitaL_BoosteR* has left the game
PauL* : pt 50 min
0rbitaL_BoosteR* connected
0rbitaL_BoosteR* is joining the Counter-Terrorist force
PauL* : ca o scris cu @
13unny <3 eMo killed but with knife
PauL* : pe rooftops
kLj. connected
kLj. is joining the Terrorist force
PauL* : u i'ai dat ban la sesehack nu ?
dany : Very Happy
dany : da
0rbitaL_BoosteR* killed self with worldspawn
0rbitaL_BoosteR* dropped
0rbitaL_BoosteR* has left the game
PauL* : pt 50 min
0rbitaL_BoosteR* connected
0rbitaL_BoosteR* is joining the Counter-Terrorist force
PauL* : ca o scris cu @
13unny <3 eMo killed but with knife
PauL* : pe rooftops
kLj. connected
kLj. is joining the Terrorist force
dany : dar iam dat 15 minute


Ultima editare efectuata de catre PauL* in Vin Ian 02, 2009 3:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
sEsE
Admin
sEsE


Number of posts : 47
Registration date : 10/10/2008

Paul -> Cel mai praf admin ! Empty
MesajSubiect: Re: Paul -> Cel mai praf admin !   Paul -> Cel mai praf admin ! EmptyVin Ian 02, 2009 4:13 am

Deci ala e si mai buT , am scris doar sa se dea cnv de la lj ca nu puteam sa sar si el ban , si nu mi-a dat 15 min :-j , uite o poza !

http://dl.fisier.ro/files/ehpfomfklf4lnik/of.bmp
Sus In jos
PauL*

PauL*


masculin
Number of posts : 13
Registration date : 20/12/2008

Paul -> Cel mai praf admin ! Empty
MesajSubiect: Re: Paul -> Cel mai praf admin !   Paul -> Cel mai praf admin ! EmptyVin Ian 02, 2009 4:40 am

Nu ma bag peste treaba altcuiva .. oricum .. cu mine .. de acum .. iti va merge rau Wink ...
Sus In jos
ErroR

ErroR


masculin
Number of posts : 35
Registration date : 19/12/2008

Paul -> Cel mai praf admin ! Empty
MesajSubiect: Re: Paul -> Cel mai praf admin !   Paul -> Cel mai praf admin ! EmptyVin Ian 02, 2009 6:29 am

PauL* a scris:
Nu ma bag peste treaba altcuiva .. oricum .. cu mine .. de acum .. iti va merge rau Wink ...


PauL am incercat sa fim prieteni desi tu te purtai cu mn ff urat am zis ca poate putem sa ne imprietenim ( eu cu toti vreau sa ma imprietenesc Smile ) , dar cu tine se pare ca e o misiune imposibila Smile , baiatule regret , ca fak asta eu nu parasc niciodata adminii dar tu depasesti orice limita Smile

SUFERI de admin Smile dai rr cand mori tu Smile cum intri pe server dai rr Smile , au fost cazuri in care ai gresit in privinta adminului Smile


Sper doar ca mai tii minte faza cand cineva a stats ;a panda sub lj pe awp_mie si i-am zis lu jetol sa ii dea ban Smile

tu i-ai zis ca atata ii trebe sa ii dea ban ( deoarece era prietenu tau ) si apoi mi-ai is mie "ErroR poate vrei tu ban" , ti-am zis sa imi dai dar te astept cu motiv pe forum , nu ai dat , peste 10 min acelasi lucru "ErroR vrei ban ?" ti-am raspuns la fel Smile

si legat de ce ai laut din consola ... mi se apre ca ai falsificat cate ceva... deoarece ai scris de 2 ori ce a aparut in consola dar este diferit Smile


asta e primda data

( PauL* : u i'ai dat ban la sesehack nu ?
dany : Very Happy
0rbitaL_BoosteR* killed self with worldspawn )


asta e a 2-a oara

( PauL* : u i'ai dat ban la sesehack nu ?
dany : Very Happy
dany : da
0rbitaL_BoosteR* killed self with worldspawn )

vezi odata apare cand zice dany da odata nu nu apare Smile


oare cum s-a intamplat asa ceva ?

Stii culmea fotbalului nu?

sa dai gol si in reloare sa fie bara , cam asa e si la tine Liar
Sus In jos
TuRcU X

TuRcU X


masculin
Number of posts : 77
Registration date : 16/12/2008

Paul -> Cel mai praf admin ! Empty
MesajSubiect: Re: Paul -> Cel mai praf admin !   Paul -> Cel mai praf admin ! EmptyVin Ian 02, 2009 6:45 am

Deci
1. sesehack mai usor cu "paul este prost praf etc" puitn respect.

2. eu ieri am fost pe srv toata ziua nu am vazut cand paul a vb cu dany.. n'am dovezi .. poate nu am fost atent ..zic doar ce stiu nu sariti pe mine ..

3.hm..sesehack cand iei block cel mai bine fi calm zici numele player'ului kre face block si va lua slay!

4.paul mai usor cu amenintarile am inteles ai GOD faci bannere dar nu inseamna k tre sa fii sef! am respect
4 u dar uneori esti enervant cu fazele "vrei si u ban" laso mai moale Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Paul -> Cel mai praf admin ! Empty
MesajSubiect: Re: Paul -> Cel mai praf admin !   Paul -> Cel mai praf admin ! Empty

Sus In jos
 
Paul -> Cel mai praf admin !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» rYDERS ESTI pRAF
» admin admin admin a la Hyperion
» Reclamatie Paul*
» reclamatie PauL
» CErere SoX --Pro/contra--

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3 :: Server 2 :: Reclamatii-
Mergi direct la: