Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Image
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Server 1
Reclamatie admin B A U B_160x400_T0_CFCFDFC-840B0B-141010-B5EB5C_F-1-2-3
Top postatori
sar cu w (389)
Reclamatie admin B A U Vote_lcapReclamatie admin B A U Voting_barReclamatie admin B A U Vote_rcap 
fobiEEE (260)
Reclamatie admin B A U Vote_lcapReclamatie admin B A U Voting_barReclamatie admin B A U Vote_rcap 
AdvaNc3 (192)
Reclamatie admin B A U Vote_lcapReclamatie admin B A U Voting_barReclamatie admin B A U Vote_rcap 
jEtOl x (155)
Reclamatie admin B A U Vote_lcapReclamatie admin B A U Voting_barReclamatie admin B A U Vote_rcap 
Old-Skool (141)
Reclamatie admin B A U Vote_lcapReclamatie admin B A U Voting_barReclamatie admin B A U Vote_rcap 
nubslash (140)
Reclamatie admin B A U Vote_lcapReclamatie admin B A U Voting_barReclamatie admin B A U Vote_rcap 
Ryders <3 BOUNTHY! (133)
Reclamatie admin B A U Vote_lcapReclamatie admin B A U Voting_barReclamatie admin B A U Vote_rcap 
EXIT (108)
Reclamatie admin B A U Vote_lcapReclamatie admin B A U Voting_barReclamatie admin B A U Vote_rcap 
crsdrg (108)
Reclamatie admin B A U Vote_lcapReclamatie admin B A U Voting_barReclamatie admin B A U Vote_rcap 
bekks! (96)
Reclamatie admin B A U Vote_lcapReclamatie admin B A U Voting_barReclamatie admin B A U Vote_rcap 
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Affliati


Banneru Tau aici


 

 Reclamatie admin B A U

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
mdea

mdea


masculin
Number of posts : 16
Age : 33
Localizare : Alexandria
Registration date : 22/12/2008

Reclamatie admin B A U Empty
MesajSubiect: Reclamatie admin B A U   Reclamatie admin B A U EmptyLun Dec 22, 2008 11:10 am

eram azi pe la 19:30 pe awp_rooft0ps_remake
eram ct langa hj si bau langa mine, imi zice sa stau boost sa urce el hj si iam zis ca nu vreau si imediat mi`a dat slay
iam zis "dc dai ca butu slay k nu vreau sa stau boost, apoi imi da kick
intru iar pe server si incepe sami dea censure fuckoff spin apoi ban permanent.
normal restu adminilor radeau(kalibra airhack etc) ca deh knd e unu prost tre altii sa`i tina companie

ba baiatule daca ai atata minte si abuzezi de admin + ca habar ai sa`l folosesti cum trebuie, dute ba la oi si ia`te de mana cu becali ca nu esti pe departe

cum ba sa`mi dai atatea comenzi ca nu am vrut sa stau boost
nu aveai dreptu sami dai nici slap, daca tu esti incapabil sa sari hj nu`s eu obligat sa stau boost pt tine

aici sunt pozele din consola + am incercuit mesajele cu rosu

1. https://2img.net/r/ihimizer/img156/1879/untitledxi6.jpg
2. https://2img.net/r/ihimizer/img205/4467/untitled1yp0.jpg
3. https://2img.net/r/ihimizer/img205/7776/untitled3hf3.jpg
4. https://2img.net/r/ihimizer/img201/3686/untitled4if6.jpg
5. https://2img.net/r/ihimizer/img201/9498/untitled2hp9.jpg
Sus In jos
airhack

airhack


masculin
Number of posts : 26
Registration date : 16/11/2008

Reclamatie admin B A U Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin B A U   Reclamatie admin B A U EmptyLun Dec 22, 2008 11:28 am

cred ca ar fii` cazu sa faci print la TOATA CONSOLA ! nu unde esti victima..Smile sa vedem dezicia lu` iepure;)
Sus In jos
mdea

mdea


masculin
Number of posts : 16
Age : 33
Localizare : Alexandria
Registration date : 22/12/2008

Reclamatie admin B A U Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin B A U   Reclamatie admin B A U EmptyLun Dec 22, 2008 11:43 am

LOL ce print prin toata consola ma? tu te`ai uitat decat la o poza?
uita`te vere la toate 5 k aia e toata consola, de cand mia zis sa stau boost si mia dat slay pana la ban Wink

uitate drq ca, ultimu mesaj din fiekre poza apare in urmatoarea poza Wink !!!
si toate mesajele cenzurate din cauza la "swear filter" sunt mesajele bindate din cauza la pimpslap fuckoff censure spin...

p.s: se vede cu cata atentie ai privit pozele, ca nici nu ti`ai dat seama k e toata consola postata RLOL
Sus In jos
sar cu w
Admin
sar cu w


masculin
Number of posts : 389
Age : 38
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Hns Alltime
Stare de spirit : Dau retry pana dau in boala
Registration date : 23/03/2008

Reclamatie admin B A U Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin B A U   Reclamatie admin B A U EmptyLun Dec 22, 2008 2:36 pm

si eu as fi fost amuzat sa vad ca scrie mdea : Imi place sa fac **** cu vibratoru . Very Happy
si eu obisnuiec sa dau fuck of censure playerilor care folosesc limbaju trivial la adresa mea , tu asta ai facut dupa ce ai primit slay iti multumesc pentru intelegere have a nice day Smile
Sus In jos
http://www.iepurasuhns.tk
mdea

mdea


masculin
Number of posts : 16
Age : 33
Localizare : Alexandria
Registration date : 22/12/2008

Reclamatie admin B A U Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin B A U   Reclamatie admin B A U EmptyLun Dec 22, 2008 3:13 pm

omg NU AM INCEPUT EU
mi`a dat slay k nam stat boost (primul abuz de admin), normal k mi`a sarit dracii si l`am faqt but X(
si ce limbaj trivial am folosit eu, "bot"? tu nai inteles ca "swear filterele" alea sunt toate din cauza la mesajele de la fuckoffuri?
eu lam facut but, atat dupa ce mi`am luat slay degeaba, apoi a inceput cu kick fuckoffuri +ban permanent
stiu la incerci sa`i mai scoti, ca deh , sunt adminii tai, pe mine nu ma intereseaza retrogradarea sau alte masuri, eu vreau doar banul sa`mi fie scos
de 1-2 saptamani de cand joc nam luat nici makr un gag, si ma trezeam acuma sa fac pe nebunu pe degeaba? neah.... nu`s eu genu de persoana daia

dar aia kre injura de morrti, mame,etc si nu le da nimeni nici macar un gag cum este? iar eu am luat tot meniul fuckoff +permanent pt cuvantul "butule" sa fim seriosi :-j
adminii isi permit sa injure playerii kre fac block din greseala, vedeti voi, faceti diferente intre admini si playeri ceea ce nu`i corect(atata timp kt cel kre tre sa faca ordine pe srv se poarta necivilizat ce pretentii mai ai la jucatori?)
regulile trebuie sa se aplice la fel si pt playeri si pt admini
Sus In jos
sar cu w
Admin
sar cu w


masculin
Number of posts : 389
Age : 38
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Hns Alltime
Stare de spirit : Dau retry pana dau in boala
Registration date : 23/03/2008

Reclamatie admin B A U Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin B A U   Reclamatie admin B A U EmptyLun Dec 22, 2008 3:30 pm

bine zis ! :d
Sus In jos
http://www.iepurasuhns.tk
mdea

mdea


masculin
Number of posts : 16
Age : 33
Localizare : Alexandria
Registration date : 22/12/2008

Reclamatie admin B A U Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin B A U   Reclamatie admin B A U EmptyLun Dec 22, 2008 3:44 pm

deci imi dai unban sau nu? sa stiu sa nu mai ma rog degeaba, ca nu`mi place sa ma "milogesc" mai ales k e mai pe degeaba ban`ul
ip`ul: 89.122.104.138
daca vrei sa dai unban bine, daca nu... iar bine

mi`am faqt ip`u fix aq 2 luni(+2euro lunar pe langa abonamentu de 16,5e....nu`i cn stie ce intretinerea ip`ului fix) insa nu doresc sa`mi fac iar ip rootabil din cauza unor comenzi luate pe gratis :|
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie admin B A U Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin B A U   Reclamatie admin B A U Empty

Sus In jos
 
Reclamatie admin B A U
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie p1ngu1n
» reclamatie
» Reclamatie Kta
» Reclamatie mR.mE ;x a|1Ve
» Reclamatie mR.mE ;x a|1Ve

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3 :: Server :: Reclamatii-
Mergi direct la: