Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Image
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Server 1
Reclamatie Bekks B_160x400_T0_CFCFDFC-840B0B-141010-B5EB5C_F-1-2-3
Top postatori
sar cu w (389)
Reclamatie Bekks Vote_lcapReclamatie Bekks Voting_barReclamatie Bekks Vote_rcap 
fobiEEE (260)
Reclamatie Bekks Vote_lcapReclamatie Bekks Voting_barReclamatie Bekks Vote_rcap 
AdvaNc3 (192)
Reclamatie Bekks Vote_lcapReclamatie Bekks Voting_barReclamatie Bekks Vote_rcap 
jEtOl x (155)
Reclamatie Bekks Vote_lcapReclamatie Bekks Voting_barReclamatie Bekks Vote_rcap 
Old-Skool (141)
Reclamatie Bekks Vote_lcapReclamatie Bekks Voting_barReclamatie Bekks Vote_rcap 
nubslash (140)
Reclamatie Bekks Vote_lcapReclamatie Bekks Voting_barReclamatie Bekks Vote_rcap 
Ryders <3 BOUNTHY! (133)
Reclamatie Bekks Vote_lcapReclamatie Bekks Voting_barReclamatie Bekks Vote_rcap 
EXIT (108)
Reclamatie Bekks Vote_lcapReclamatie Bekks Voting_barReclamatie Bekks Vote_rcap 
crsdrg (108)
Reclamatie Bekks Vote_lcapReclamatie Bekks Voting_barReclamatie Bekks Vote_rcap 
bekks! (96)
Reclamatie Bekks Vote_lcapReclamatie Bekks Voting_barReclamatie Bekks Vote_rcap 
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Affliati


Banneru Tau aici


 

 Reclamatie Bekks

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
*98*WST

*98*WST


masculin
Number of posts : 5
Registration date : 18/12/2008

Reclamatie Bekks Empty
MesajSubiect: Reclamatie Bekks   Reclamatie Bekks EmptyJoi Dec 18, 2008 10:28 am

Harta : awp_rooftops
Ora : 19:10

Cine ia dat admin imbecilului astuia.Eream amandoi CT,individu in spatele meu,sar pe scara la care Timisoreana asta imi sare in cap si moare si imi da slay dupaia ca cica block....pai bai imbecilule sti ce inseamna ala block ??? Mia dat si ban nu permanent da cu vro 10 de 9 .... Si nu e prima data mi-ai mai dat odata slay nevinovat pe NewYork....invata drac sa adminezi ca esti praf sau data viitoare asteapta sa sara omu si dupaia sari si tu milogule... Creca nu ai mai mult de 15 ani
Sus In jos
bekks!

bekks!


Number of posts : 96
Registration date : 31/10/2008

Reclamatie Bekks Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Bekks   Reclamatie Bekks EmptyJoi Dec 18, 2008 11:16 am

WOAHAHAHAHAHah.......omg.........il las sa sara sare si vad ca urca sar dupa el ....el nu urca pina in capat si se da in sapte eu sar pe el si i dau slay pn block....asta ma injura...else baned inca o jignire in partea mea sa nu te vad nici pe forum inteles? poponar de 10 ani....invata a juca!
Sus In jos
bekks!

bekks!


Number of posts : 96
Registration date : 31/10/2008

Reclamatie Bekks Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Bekks   Reclamatie Bekks EmptyJoi Dec 18, 2008 11:17 am

trebuia sa faci screen raton....gata taci :-w
Sus In jos
EXIT
VIP
EXIT


masculin
Number of posts : 108
Registration date : 10/12/2008

Reclamatie Bekks Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Bekks   Reclamatie Bekks EmptyJoi Dec 18, 2008 11:23 am

si u trebuia sa dai edit noob Smile) stf in capac ursus
Sus In jos
sar cu w
Admin
sar cu w


masculin
Number of posts : 389
Age : 38
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Hns Alltime
Stare de spirit : Dau retry pana dau in boala
Registration date : 23/03/2008

Reclamatie Bekks Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Bekks   Reclamatie Bekks EmptyJoi Dec 18, 2008 12:29 pm

terminatii cu injurile ! va rog Smile
Sus In jos
http://www.iepurasuhns.tk
*98*WST

*98*WST


masculin
Number of posts : 5
Registration date : 18/12/2008

Reclamatie Bekks Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Bekks   Reclamatie Bekks EmptyJoi Dec 18, 2008 1:48 pm

Ba da zimi sincer ... cati ani ai ? Eu nu iti dau mai mult de 15 ani si aia cu indulgenta.Ba in primu rand eram amandoi CT,in al doilea rand eu am sarit primu pe scara trebuia sa astepti pana urcam ca nu am stat sa imi beau cafeaua pe scara,in al treilea rand nu am ochi la spate sa vad ca sari tu si in al patrulea rand esti un imbecil.Block sti ce inseamna jucatorule de HNS care te dai ?! cand unu e la lj si nu il lasa pe altu sa sara , cand unu e,dau exemplu floppytown pe scara aia mica unde daca stai adversaru nu se mai poate prinde,cand vezi adversaru ca sare si te bagi exact sub el.... asta e BLOCK ba asta.Stai linistit ca sunt servere de HNS cu caru da mam inregistrat si am postat asa sa vada si lumea cat de imbecil esti si cat suferi de adminu pe care il ai !!!

A si inca ceva tu pt block dai 99999 min ???? Ma intreb daca te injura vreunu de maicata creca faci scurta la mana de cati de 9 pui.

By the way se scrie "Banned" nu "Baned" si se zice "Invata sa joci" nu "invata a juca"


Acuma sa lasam si lumea sa zica care e mai imbecil eu sau tu si daca asta erea motiv de ban.
Sus In jos
f1restorM

f1restorM


masculin
Number of posts : 24
Registration date : 16/12/2008

Reclamatie Bekks Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Bekks   Reclamatie Bekks EmptyJoi Dec 18, 2008 4:59 pm

WST .. no screen/demo .. no nth` ...  data viitoare cand vii cu o reclamatzie asigura`te ca vii si cu dovezi .. pana atunci bafta la joc si spor la frage
Sus In jos
*98*WST

*98*WST


masculin
Number of posts : 5
Registration date : 18/12/2008

Reclamatie Bekks Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Bekks   Reclamatie Bekks EmptyJoi Dec 18, 2008 5:45 pm

Ce dovezi frate ? ? ? Mia dat ban a recunoscut ca el mia dat ban ce dovezi vrei sa postez ? Vrei demo cum mia sarit in cap sau nu inteleg ce dovezi ceri .Am povestit faza cum sa intamplat nu ti se pare deajuns sa o judeci si sa vezi daca a fost meritat banu sau nu ? Am sarit pe scara el a fost in spatele meu mia sarit in cap si hop mia dat ban ... ce dovezi iti trebuie la faza asta ? L O L ce oameni ... Pot sa intru pe sv stai linistit dar data viitoare nu mai da banuri asa ca sari tu in cap la oameni Mr. Bekks si citeste si Regulamentu' ca daia esti admin Block = slay / kick / ban .

P.S O sa imi montez o camera in spate Bekks sa te vad cand sari... sau daca poti striga si tu cand sari ...ok ? :Smile))
Sus In jos
bekks!

bekks!


Number of posts : 96
Registration date : 31/10/2008

Reclamatie Bekks Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Bekks   Reclamatie Bekks EmptyVin Dec 19, 2008 5:59 am

asa nam citit tot am citit doar prima oara ce ai scris asculta tu am 16 ani sunt mult mai intelegent si normal de cit tine....miai facut block ai luat slay eu am tacut tu ai injurat de mama...eu am tacut si tiam dat ban...si tu vi pe forum si iar ma injuri mars ma ca ma iriti esti un copil mic sau unu mare si prost..eu nu atrag atentia la oameni ca tine care is cam prosti si injura de mama ...pentru mine mama e sfinta....eu nu sunt din ro si la noi nu se injura ca la voi de mama la tot coltu ..pentru asa cuvinte rami cu dinti pe trasa....asa ca taci....si banned si invata a juca ce tu acolo miai scris stiu bine astea si stiu eng mai bine ca u de 10 ori....dar am scris din graba nam timp de pierdut la unu ca tine bye.....ban ai luat nu de block dar de injuraturi ABUZE ADMIN Se mai zice dac nu stiai .......Block=slay
Sus In jos
*98*WST

*98*WST


masculin
Number of posts : 5
Registration date : 18/12/2008

Reclamatie Bekks Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Bekks   Reclamatie Bekks EmptyVin Dec 19, 2008 8:49 am

Ba "intelectualule" in primu rand sunt mult mai mare ca tine ai putea sa imi zici Nenea in al doilea rand nu te-am jignit atunci cand mi-ai dat slay... singuru lucru care lam zis a fost : " Ce ai ma de imi dai slay esti prost suferi? " De sfanta ta mama te-am injurat dupa ce mi-ai dat Ban pe un server de train, cand am incercat sa vorbesc cu tine.Vad ca nici acum nu iti dai seama ca ala nu a fost block ceea ce denota ca intradevar esti imbecil.Am sarit am prins scara si am coborat de unde plm vroiai sa stiu ca sari tu ??? Dupa mintea ta aia de intelectual plecat la cules de capsuni sau unde oi fi ala a fost block ??? sa oare a fost vina ta ca ai sarit pe mine??? Puneti neuronu ala blond care il ai sa gandeasca putin si dupaia anuntama care a fost vinovat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Bekks Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Bekks   Reclamatie Bekks Empty

Sus In jos
 
Reclamatie Bekks
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie Bekks
» Reclamatie Bekks
» Reclamatie bekks
» Reclamatie Airhackk nr 2
» Reclamatie Kta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iepurasu Hide N Seek Romania : Cstrike , addons , models , sounds , maps , war3 :: Server :: Reclamatii-
Mergi direct la: